Новини

18 квітня учні Первомайської гімназії №9 взяли участь у міському етапі Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Козацький гард» в якому змагалися 10 команд навчальних закладів Первомайської громади.

Щодня дякуємо Богу і всім, хто прагне захистити і жити в українській Україні !
23 квітня день, насичений чудовими подіями (крім повітряних тривог і сумних звісток).

Щороку проходить обласний (заочний) конкурс на кращого лідера учнівського самоврядування "Лідер року"

15 квітня відбулася зональна гра першості міста з мініфутболу в якій взяли участь команди Первомайської гімназії №9 та Кінецьпільської гімназії.

12 квітня в Первомайській гімназії №9 пройшов суботник. На прибирання шкільного стадіону з натхненням вийшли учні 5-9 класів.

З метою визначення обізнаності та узагальнення знань учнів 6-Б класу з тем «Життя і здоров’я», «Харчування і здоров’я», «Мінна безпека» проведено гру «Бережи здоров’я, цінуй життя».

08 квітня, з учнями 6-А класу, проведено урок на тему «Життя і здоров’я», що заплановано у рамках тематичного тижня з основ здоров’я.

Тиждень дитячого читання "Наближаємо Перемогу з книгою" пройшов цікаво і, сподіваюсь, що з користю для учнів !

Тиждень здоров'я допомагає учням осягнути глибину проблеми, усвідомити, що здоров'я включає різні компоненти, виявити першопричини порушення здоров'я, закріпити набуті знання та вміння, які сприяють збереженню фізичного, соціального, духовного, психічного й ментального здоров'я.

Останній, п'ятий день Тижня дитячого читання "Наближаємо Перемогу разом з книгою", закінчився веселими бібліобродилками "Казковими лабіринтами", на яких учні другого класу , поділившись на три команди - "Папуги", "Золоті Серця" та "Кіт у чоботях", мандрували у пошуках відповідей на запитання вікторин та відеопригод.

Четвертий день Тижня дитячого читання "Наближаємо Перемогу з книгою" почався з приготування до виступу. Учні 4 класу, учасники презентації книжки Наталії Терещенко "Чарівне коло", перевтілювалися в образи героїв , щоб якомога ближче передати зміст казочок "Чарівне коло" і "Синюха та Буг".

Третій день Тижня дитячого читання "Наближаємо Перемогу з книгою" був наповнений репетиціями, підготовкою до наступного дня і записом третього випуску відеопроєкту "Поетичне сузір'я ріідного краю. Лоріна Лисогурська" за участю учнів п'ятих класів гімназії.

Другий день Тижня дитячого читання "Наближаємо Перемогу з книгою" потішив учнів 9-а та 8-б класів зустріччю з автором книги "Переправа", краєзнавцем, людиною, закоханою в Малу Батьківщину - Первомайщину, паном Андрієм Васильєвим.

З 18 по 22 березня 2024 року у Первомайській гімназії № 9 пройшов Тиждень зарубіжної літератури. У рамках Тижня було проведено низку цікавих заходів, під час яких учні нашої гімназії проявили кмітливість, креативність, продемонстрували свої знання творів і життєпису письменників зарубіжної літератури та власну творчість.

28 березня 2024 року було проведено педагогічну раду «Використання новітніх технологій та сучасних прийомів на уроках як засіб мотивації та самореалізації. Досвід та результативність». Захід мав практичний характер, передбачав обмін досвідом. Форма педагогічної ради була обумовлена завершальним етапом вивчення методичної проблеми. Мета заходу - з’ясування найефективніших сучасних інноваційних форм, методів, прийомів та технологій для формування особистості компетентної, діяльної, вмотивованої, творчої, самостійної у своїх вчинках; аналізу результативності використання новітніх технологій та сучасних прийомів на уроках; обміну досвідом педагогів щодо підвищення ефективності освітнього процесу шляхом впровадження сучасних інноваційних технологій.

Розпочався тиждень дитячого читання 2024 під гаслом «Наближаємо Перемогу з книгою».

Віртуальна виставка книжок до Всесвітнього дня поезії, які були подаровані бібліотеці гімназії мешканцями та митцями міста Первомайська.

27 березня відбулася зустріч спільноти класних керівників з теми
« Шляхи вдосконалення наскрізного виховного процесу в закладах освіти». Навчання чи виховання? Що є важливішим? Педагоги дійшли висновку, що в освіті навчально-виховна робота- це єдиний, нерозривний процес.

У Первомайській гімназії №9 завжди ставиться перед собою завдання підвищити якість освіти та забезпечити кращі умови для розвитку кожного учня. Одним із ключових кроків у цьому напрямку став проведений тренінг для педагогічного колективу керівниками профспільноти «Аналітики» Косінчук І.Г. та Бурмістрово. О.В. на тему "Здатність варіювати методи оцінювання, корегування методів викладання відповідно до отриманих результатів".

З року в рік у звичайних класах закладів загальної середньої освіти збільшується кількість учнів з особливими освітніми потребами. Учнівський контингент стає більш розмаїтим, виразніше простежуються особливості когнітивного, емоційного, фізичного та комунікативного розвитку школярів. Тому вчителі частіше стикаються з тим, що традиційні підходи в організації навчального процесу не дають змогу ефективно працювати з дітьми із ширшим діапазоном навчальних відмінностей.
На жаль, в нашому суспільстві і досі іде прогресуючими темпами процес стигматизації людей з особливими потребами, а особливо це стосується дітей. Однією з форм навчання дітей з особливими освітніми потребами є інклюзивне навчання. Саме тому відбулось засідання професійної спільноти "Мотиватори", щоб ознайомити вчителів з особливостями проєктування власної педагогічної діяльності в інклюзивному освітньому середовищі.