Педагогічні ради

Date: 26 грудня 2022 о 10:37, Refreshed 6 квітня 2023 о 15:31

Педагогічна рада

«Національно-патріотичне виховання як засіб становлення сучасного українця, адаптованого до нових умов життя»

5 січня  2023 року відбулась педагогічна рада на тему "Національно-патріотичне виховання як засіб становлення сучасного українця, адаптованого до нових умов життя".

Напередодні Різдва, 5 січня 2023 року, у Первомайській гімназії № 9 відбулося засідання педагогічної ради "Національно-патріотичне виховання як засіб становлення сучасного українця, адаптованого до нових умов життя". Засідання розпочалося з хвилини мовчання й виконання Державного Гімну України, що є вже традиційним для закладу. Педагогам спочатку було запропоновано розглянути Концепцію з національно-патріотичного виховання, сформулювати власне патріотичне кредо. Далі колектив взяв участь у таких формах роботи, які сприяли виявленню знань на національну тематику. Серед них були вікторини на знання відомих постатей України, вміння дати тлумачення окремим поняттям ("українофіли", "українофоби"), скласти словник неологізмів 2022 року на патріотичну тематику, сформулювати моральні цінності українців, а також скласти модель патріота до та після 24 лютого 2022 року. Досвідом викладання уроків української мови та літератури та вихованням громадянського обов'язку поділилась Мітакса Т.С. та Ніколюк Л.М. З метою прийняття ефективних та дієвих рішень в реалізації концепції національно-патріотичного виховання було запропоновано вправу "Два шляхи формування громадянина України". У результаті обговорення було сформульовано проєкт рішень, що вміщував практичні кроки реалізації проблеми. У ІІ семестрі 2022-2023 року успішно будемо втілювати в життя заплановані заходи за результатами засідання педагогічної ради.

Відеозвіт

Педагогічна рада "Дистанційне навчання: інструменти миттєвого зворотного зв’язку (теорія і практика)”

У п'ятницю, 28 жовтня 2022 року, відбулась педагогічна рада “Дистанційне навчання: інструменти миттєвого зворотного зв’язку (теорія і практика)”, під час якої педагогічний колектив узагальнював набутий досвід організації навчання в дистанційному форматі.

У п'ятницю, 28 жовтня 2022 року, відбулась педагогічна рада "Дистанційне навчання: інструменти миттєвого зворотного зв’язку (теорія і практика)”, під час якої колектив узагальнював набутий досвід організації освітнього процесу в дистанційному форматі. Колеги ділились уміння застосування сучасних онлайн-інструментів, шляхом методу "капелюх до Боно" визначали причини виникнення такого формату навчання, його переваги й недоліки. За результатами педагогічної ради були прийняті рішення, що спрямовані на покращення організації освітнього процесу в дистанційному та змішаному форматах
Педагогічна рада "Оцінювання в класах НУШ: особливості та проблеми наступності"
29.03.2023 року відбулась педагогічна рада на тему "Оцінювання в класах НУШ: особливості та проблеми наступності" з метою забезпечення внутрішньої якості освіти, дотримання вимог Державного стандарту базової середньої освіти, академічної доброчесності, а також обміну досвідом педагогів із проблеми наступності в оцінюванні учнів початкової та середньої школи класів НУШ, вироблення єдиного підходу до впровадження бального оцінювання учнів 5-ого класу 2023-2024 н.р.
На педагогічній раді колеги пригадали методичні рекомендації з питання оцінювання учнів 5-го класу НУШ, далі було обговорено виклики оцінювання. Педагоги презентували свою систему роботи з питання спостереження за формуванням груп загальних результатів, а також із питання здійснення оцінювання результатів навчання. Практична частина передбачала роботу з навчальними програмами, календарним плануванням, держстандартом, за якими колеги розробляли критерії оцінювання за рівнями до певних тем, відповідно до освітньої галузі, яку реалізують на заняттях.