Цивільний захист

Date: 4 квітня 2023 о 10:17, Refreshed 21 червня 2023 о 13:30

День цивільного захисту в 2022-2023 н.р.

Згідно з «Положенням про підготовку і проведення Дня цивільного захисту у навчальних закладах», 28 квітня 2023 року було проведено підсумкові заняття з цивільного захисту. До участі в Дні цивільного захисту було залучено учнівські колективи 1-9-их класів, організовано заходи було у два етапи: для початкової та середньої школи. Під час Дня цивільного захисту відпрацьовано було три надзвичайні ситуації: загроза пожежної та мінної безпеки, загроза радіоактивного забруднення, сигнал “Повітряна тривога!”. Заходи для обох змін розпочиналися загальногімназійною лінійкою, під час якої інструктаж із безпеки життєдіяльності проводили директор Слюсар Р.П. та педагог-організатор Пєшкова О.А. Після інформаційного вісника учнівські колективи відпрацьовували команди при загрозах радіоактивного забруднення й сигналу “Повітряна тривога”. День Цивільного захисту завершився виховними годинами по класах. Тематика превентивних заходів із здоров’язбереження була наступною: година спілкування “ТБ під час терористичних актів, диверсій, виявлення вибухонебезпечних предметів та хімічних речовин” (9 кл.), квест “Простір безпеки” (8-Б кл.), круглий стіл “Життя — це дар. Цінуй його” (7-А, 8-А кл.), квест “Наша безпека — в наших руках” (5 кл.), конкурс малюнків “Мінна безпека” (4-А кл.), година спілкування “Правила поведінки в надзвичайних ситуаціях” (6 кл.), година спілкування “Будьте з вогнем обережні, вивчіть правила протипожежні” (2-Б кл.) тощо. У фоє закладу було розміщено тематичні стіннівки з правил поведінки для уникнення небезпеки, виготовлені учнівськими колективами 1-9 класів.