Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 108 common:people_all_forms

Інтерактивні плакати

Date: 27 жовтня 2022 о 14:06, Refreshed 10 квітня о 11:06

Поезія - це завжди неповторність

20.03.2023

Прийнято говорити, що поезія – це загущеність думки й почуття….. Іван Франко назвав поезію «кристалізацією» життя; Ліна Костенко пише «Поезія - це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі»… Символічним знаком поезії, як відомо, є крилатий кінь – Пегас, адже «крилатість» - одна з важливих її якостей. Саме 21 березня рішенням генеральної конференції ЮНЕСКО був призначений Всесвітній день поезії. Це свято відзначається з 1999 року. Рішення про встановлення даного свята було прийнято в зв'язку з тим, що поезія може допомогти людині розгадати найскладніші питання. Вона формує громадську думку і в той же час передає внутрішні переживання як самого автора, так і читачів.

До вашої уваги Тест-гра на відповідність "Світ української поезії"


Різдвяні свята

12.01.2023

Різдво – час коли кожен чекає казки, змін, зустріч з друзями та родиною. Кожен, навіть дорослі стають дітьми, вірить в неймовірне, вірять, що в цей час можна очікувати змін. Різдво – найбільше свято , де українці пам’ятають та    бережуть свої традиції. Тому в Україні проводяться свята під Різдво, з дотриманням всіх традицій – колядки, щедрівки, український одяг, пісні страви на святковому столі.

До вашої уваги "Різдвяна вікторина". Перевірте свої знання щодо традицій святкування Різдва.


Український Сократ

30.11.2022

3 грудня 2022 року виповнюється 300 років з дня народження Григорія Сковороди – видатного українського філософа, просвітителя-гуманіста, поета, педагога. Сковорода був всебічно обдарованою людиною – знавцем античності й середньовіччя, володів багатьма мовами – латинською, старогрецькою, староєврейською, російською, польською, німецькою. У його творах відобразилися світогляд, жива душа українського народу.

 Втративши батьків ще замолоду, не маючи статків, Сковорода вважав своєю домівкою всю Україну. Навіть, вибір способу життя Сковородою вказує на його близькість до українських народних традицій, козацьких військових походів, чумацьких степових переходів. Сковорода стає мандрівним філософом. Впродовж 25 років мандрував по Харківщині, жив по селах, поширював свої погляди серед людей, складав вірші, байки, притчі, філософські твори. Думки Г. Сковороди поширились по всій Україні та поза нею. Псалми Сковороди співали в церквах, пісні співали сліпці, а «Всякому городу нрав і права» та «Ой, ти птичко жолтобока» вже за життя мислителя стали досить відомими та майже народними піснями.

Інтерактивний плакат "Український Сократ" розповість вам про життя і творчсть Григорія Сковороди.


Голодомор - помста за свободу

23.11.2022

 26 листопада день пам'яті жертв Голодомору. Голодомор — це геноцид української нації, вчинений в 1932–1933   роках. Він був скоєний керівництвом Радянського Союзу, щоб   упокорити українців, остаточно ліквідувати український спротив   режиму та спроби побудови самостійної, незалежної від Москви   Української Держави. У 2006 році Законом України «Про   Голодомор 1932–1933 років в Україні» Голодомор визнано   геноцидом українського народу. У 2010 році постановою   Апеляційного суду міста Києва доведено геноцидний характер   Голодомору, намір Сталіна, Молотова, Кагановича, Постишева,   Чубаря, Хатаєвича, Косіора знищити частину української нації. Під   час вчинення особливо тяжкого злочину геноциду в 1932–1933 рр. комуністичний тоталітарний режим знищив мільйони.

Інтерактивний плакат "Годомор - помста за свободу"


День Гідності та Свободи

18.11.2022

Попри війну, Україна відзначить День Гідності та Свободи

"Відзначення Дня Гідності та Свободи, 9-ї річниці Революції Гідності відбудеться, на жаль, в умовах війни… Теперішня війна – це новий Майдан, але вже в межах всієї  країни… Цьогорічне відзначення відбувається в умовах  масштабної агресії, але програма досить лаконічна та  враховує  нові реалії, повітряні тривоги та те, що значна частина  учасників Революції сьогодні перебуває на фронті… Ключова теза  цьогорічної кампанії полягає у тому, що Революція Гідності – це  був перший переможний бій цієї війни". Про це на  пресконференції  повідомив генеральний директор Національного  меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні – Музею  Революції Гідності Ігор Пошивайло 

Інтерактивний плакат "День Гідності та Свободи" 


До 86 річниці з дня народження Миколи Вінграновського   

інтерактивний плакат  "З любов'ю до людей і Слова " 

07.11.2022

 Народився 7 листопада 1936 в м. Первомайську Миколаївської    області в районі «Птахокомбінат». Будинок, що зберігся і нині,    розташований в мальовничому місці, на березі водойми «Ломка».    Потім сім'я переїхала в район «Богополя». Там саме, в школі    № 17 він здобув середню освіту. Однокласники з особливим    теплом  згадують про цю людину. Згадуючи своє дитинство,    письменник стверджує, що змалечку пам'ятав лише степ: «Скрізь,    куди не глянь степ, степ і степ». Не знав він тоді ще ні Дніпра,    ні Довженка. А потім була Друга світова війна, тяжкі повоєнні роки.  

Інтерактивний плакат "З любов'ю до людей і Слова"


Покрова Пресвятої Богородиці

14.10.2022

Щорічно 14 жовтня настає важливе християнське свято - Покров Пресвятої Богородиці. Цього дня християни згадують чудо, здійснене Богоматір'ю, яке свідчить про її заступництво всіх людей на Землі.

Покрова є особливим святом для України, адже це свято тісно пов'язане з нашою історією. Покрову та саму Божу Матір дуже поважали українські козаки. УНІАН розповів про історію, традиції та заборони важливого для нас свята.

                                                                                                                          (Переглянути плакат - натискати на малюнок)

Comments:
Only authorized users can leave comments.