Педагогічна рада «Використання новітніх технологій та сучасних прийомів на уроках як засіб мотивації та самореалізації. Досвід та результативність»

Date: 3 квітня о 09:15, Refreshed 3 квітня о 09:40
29 views

28 березня 2024 року було проведено педагогічну раду «Використання новітніх технологій та сучасних прийомів на уроках як засіб мотивації та самореалізації. Досвід та результативність». Захід мав практичний характер, передбачав обмін досвідом. Форма педагогічної ради була обумовлена завершальним етапом вивчення методичної проблеми. Мета заходу - з’ясування найефективніших сучасних інноваційних форм, методів, прийомів та технологій для формування особистості компетентної, діяльної, вмотивованої, творчої, самостійної у своїх вчинках; аналізу результативності використання новітніх технологій та сучасних прийомів на уроках; обміну досвідом педагогів щодо підвищення ефективності освітнього процесу шляхом впровадження сучасних інноваційних технологій.

Методичний тиждень для педагогів на весняних канікулах завершився педагогічною радою «Використання новітніх технологій та сучасних прийомів на уроках як засіб мотивації та самореалізації. Досвід та результативність», що відбулась 28 березня 2024 року. На початку заходу колегам було запропоновано пригадати прийоми формування критичного мислення шляхом виконання інтерактивної вправи "Печворк" у wordwall "Новітні методи викладання", скласти пазли та визначити приналежність представленого методу до традиційного або до сучасного. Після фронтальної роботи розпочався калейдоскоп методичних знахідок, під час якого педагоги ділились власними напрацюваннями. Завершилась педагогічна рада прийняттям рішень та узагальненням роботи у формі створення сторітелінгу за прослуханою притчею.